Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzewcza na prąd marki Elektra w pakiecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzewczej MD160 z regulatorem elektronicznym i bezprzewodowym obsługiwaniem oraz akcesoriami montażowymi. Jest to oferta dla użytkowników, którzy oczekują możliwości zdalnej kontroli i regulacji układu grzewczego. Rozwiązanie sprawdzi się w sytuacji, kiedy powracamy do mieszkania o różnych godzinach i pragniemy sobie niezależnie od ustawienia programatora 7 dniowego załatwić komfortową temperaturę. Zestaw wskazany jest także najlepszym pomysłem do ogrzewania wnętrz domów wakacyjnych, gdzie dzięki bezprzewodowemu sterowaniu można włączyć ogrzewanie przed przyjazdem.

To co najważniejsze:

– samoprzylepna siateczka – upraszcza układanie i zapobiega przed przesuwaniem maty przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm grubości – położenia w warstwie kleju prosto pod kafelkami bez podnoszenia podłogi,

– moc 160W/m2 – wysoka moc sprawia, iż nadaje się do ogrzewania zasadniczego, jak i do okresowego zapewniając efektywne podgrzewanie podłogi.

– sensoryczny ekran z intuicyjnym menu to prostota uruchomienia i eksploatacji,

– moduł WiFi – pozwala zdalnie programować i prościej ustawić czujnik tygodniowy – bezprzewodowe programowanie można zrealizować przez wybrane łącze internetowe (również komórkowe).

Mata grzewcza oferowana jest w nawoju o szerokości 0,5m, a jej samoklejący podkład można docinać w celu dopasowania do wybranego układu posadzki. Dokładne informacje odnoszące się do układania maty oraz regulatora znajdziesz w instrukcji dołączonej razem z zestawem.

Skład zestawu:

– mata grzewcza Elektra z serii MD160 – jednostronnie zasilana.

– czujnik z ekranem sensorycznym ELEKTRA OWD5 WIFI z sensorem temperatury pomieszczenia i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

– przewodowy czujnik temperatury posadzki,

– rury peszel łączące matę z programatorem i obudowa podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzewcza (wyprodukowana w Polsce): 20 lat,

– czujnik temperatury (wykonany w Danii): 2 lata.