Sterownik Elektra Ekocontrol

Sterownik do ogrzewania podłogowego Elektra to nowoczesny sterownik wyposażony w dwa czujniki temperatury. Dzięki temu można dokładnie mierzyć temp. w pomieszczeniu jak i temperaturę posadzki. Monitorowanie temperatury paneli jest ważne ponieważ bardzo wysoka temperatura podłogi jest szkodliwa na dłuższą metę. Kolejnym powodem jest ochrona posadzki przed przegrzaniem w przypadku parkietu aby zabezpieczyć je przedzniszczeniem.

TermostatElektrama wbudowany także kalendarz tygodniowy.Zapewnia on możliwość ustawienia ekonomicznej temperatury lub wyłączenie systemu na godziny nocne w ciągu dnia gdy nikt nie korzysta z pomieszczenia. Dzięki temu możesz odczuwalnie zminimalizować koszty ogrzewania.
Najważniejsze właściwości omawianego sterownika to:
Maksymalne obciążenie 3680W (16A) daje możliwość bezpośredniego podłączenia nawet kilku mat grzewczych.Podtrzymanie programów w przypadku zaniku zasilania 230V.Dwa czujniki temperaturyregulacja praca w/g temperatury powietrza, podłogi lub obu naraz.Nastawa na cały tydzień.Regulacja sensorów przydatna gdy czujnik podłogowy lub regulator umieścimy w nietypowej lokalizacji.