DomoPlus – gniazdo wtykowe na plus czyli na płaską plus kątową wtyczkę

Pewność to podstawa. Jest to bardzo istotne tam, gdzie są nasi najbliżsi i dzieci, czyli w mieszkaniu. Tym większego znaczenia nabiera przy zestawieniu dwóch elementów to jest energii elektrycznej i wody. Właśnie gniazda wtykowe DomoPlus pozwalają na przyłączenie i funkcjonowanie sieci elektrycznej w warunkach narażenia na działanie wody.
Świetnie spełniają swoją rolę w przydomowych ogródkach. W przypadku przyłączenia elektrycznej kosiarki, zraszarki, czy też zimą, gdy pragniemy ozdobić światełkami front naszej posesji. Nie potrzebujemy obawiać się o model wtyczki jaką podłączmy. Bez względu czy przyłączymy urządzenie zakończone poziomą, czy też skośną wtyczką, gniazdo wtykowe będzie można zablokować i uzyskać pełną hermetyczność. Umożliwia to, niestety sporych wymiarów konstrukcja urządzenia. Właściwa głębokość i ruszająca się wkładka umożliwia takie rozwiązanie. Dodatkowy sprzęg żelowy ochrania i uszczelnia wystający przewód zasilający. Szczelność połączenia sprawdza się również w wypadku działania w ciężkich warunkach jak pył, wilgotność, deszcz czy śnieg.
Gniazdka można zamontować na lub pod-tynkowo. W wypadku zastosowania dwóch gniazd mocowanych na tynku można zamontować je w poręcznej kompaktowej puszce rozdzielczej.
Scame DomoPlus to idealne, komfortowe i wielozadaniowe gniazdo do użytku domowego w niezwykłych warunkach.