Nagrzewnie wodne powietrza w zestawie Leo Quattro 180

Nagrzewnica powietrza w pakietach z automatyką sterującą przeznaczone są do utrzymywania zadanej temperatury w pomieszczeniach takich jak: magazyny, hale produkcyjne, sklepy.
Efektywność nagrzewnicy jest zależna od temperatury zasilania na dopływie, temperatury w ogrzewanym budynku i od szybkości przepływu powietrza przez nagrzewnicę. Układ zasilania musi zagwarantować także odpowiednią ilość gorącej wody w ilości np. 1800 l/h.

Najlepszym rozwiązaniem jest nagrzewnica wodna w zestawie Leo Due 40.

Ten Pakiet będzie optymalne dla osoby która chce kupić kompletny system. Najważniejsza kwestia to ta że ten system zawiera wszystkie kluczowe detale niezbędne do instalacji. Otrzymujesz nagrzewnica Leo 1 2 lub 4, elektronicznytermostat z sterowaniem prędkości obrotowej, odpowiednio dobrane elastyczne przewody przyłączeniowe a także powielacz sterowania. Całość gwarantuje uniknięcia problemu w czasie montaż. Dodatkowo jest także możliwość dołożenia większej ilości nagrzewnic w ramach zestawu.
Bardzo ważną sprawą jest poprawny dobór zestawów tak aby zagwarantować odpowiednią moc nagrzewnicy do kubatury pomieszczenia. Aby to zrobić trzeba brać pod uwagę ilość potrzebnego ciepła, parametry cieplne układu CO. Szczegółowy opis sposobu jest dostępny w poradniku jaka nagrzewnica wodna. Nagrzewnice w zestawachLeo Quattro możesz zamówić w najlepszych sklepach wysyłkowych oraz klasycznych nie tylko w Wrocławiu.