Iluminacje 2014 Bydgoszcz

Jesień to okres gdy trzeba pomyśleć o świątecznej promocji placówek handlowych. Na początku września ruszają przygtowania do tegorocznej edycji akcji Bydgoskie Iluminacje podczas której agencja reklmowa z Bydgoszczy dokumentuje wyjątkowe iluminacje bozonarodzeniowe w Bydgoszczy. W tym okresie ekipa bydgoskiej agencji reklamowej przygotowuje materiał zdjęciowy do do filmu poklatkowego.

Po kilku tygodniach przygotowań powstaje unikalny film którego bazą jest kilka tysięcy zdjęć wykonanych po zmroku. Synergia architektury, efektów świetlnych oraz świątecznego zamieszania daje fantastyczny efekt w postaci ruchomych obrazów z unikalnymi iluminacjami z naszego regionu. Co sprawia że warto zainwestować w świąteczną dekorację marketu? Estetycznie zamontowana dekoracja to znakomita reklama przyciągająca w czasie światecznych zakupów zarówno mieszkańców jak i turystów. Świąteczna oprawa to dobry pomysł nie tyko dla sklepów ale i dla deweloperów.
Dzięki temu, pieniądze wydane na oświetlenie dodatkowo procentują. Ponieważ zgłoszony budynek został zarejstrowany na filmie oraz zgłoszony do współzawodnictwa, a to sprawia że ten obiekt mogą ujrzeć także które nie wdziały go w okresie świąt.

Pomyśl jak ozdobić sklep|Zadbaj o promocje swojego sklepu i już od września monitoruj witrynę grupy ism.